87566643.jpg

Ласкаво просимо!

Завжди передова, успішна, школа,
Скарбниця знань і досвідів людських,
Несеш велично ти престиж освіти
На весь район між інших шкіл .
Я горда тим, що маю свою частку
У славі школи віковій,
Що залишила не останню згадку
 У споминах прийдешніх поколінь.

14-9.jpg

МОН про коронавiрус

Дистанцiйне

навчання

unnamed_edited.jpg

Шановні батьки!

Інформація про електронну реєстрацію в заклади загальної середньої освіти.

безпечний інтернет.png

Користуйся 

Інтернетом

безпечно!

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Шкільні новини

Чудово знати і вміти, а ще краще - охоче ділитися досвідом з колегами. Поки діти відпочивають, вчителі вдосконалюють свої навички та вміння.

11 лютого 2020 року в КЗ "НСЗШ #11" відбулось засідання атестаційної комісії педагогічних працівників.

Свої виступи продемонстрували:
1. Косова О. В.
2. Касьянова Л. В.
3. Закревська А. М.
Під час засідання характеризувалась робота вчителів: навчальна, організаційна, методична, виховна і громадська.
Вчителі, шляхом презентацій, показували уміння володіти методичними прийомами, користуватись сучасними ІКТ та методикою компетентісно-орієнтованого підходу до організації навчального процесу.
Цікавими також були елементи нестандартних форм проведення уроків з використанням інноваційних освітніх методик.
Засідання показало належний рівень кваліфікації вчителів, стимулювало підвищення професійної компетентності і майстерності.

Косова Ольга Володимирівна провела майстер-клас на тему: "Використання мультимедійних технологій та інтернет-ресурсів на уроках в закладах загальної середньої освіти".

Ольга Володимирівна вміло використовує можливості сучасних ІТ, які допомагають змінити освітній процес в цікавішу сторону. Завдяки таким технологіям учень від " споживача знань" переходить до ролі дослідника - "відкривача знань". В ролі учнів були наші вчителі. Вони відкрили для себе цікавий освітній сайт "Learning Apps.org". Вчителі виконували багато різноманітних завдань - від найлегших до найважчих логічних, але дуже цікавих, завдань.
Загалом, майстер-клас пройшов дуже цікаво та насичено!

10 лютого для вчителів КЗ "НСЗШ #11" нестандартно та цікаво пройшов тренінг "Учитель - вічний учень".

Основне призначення такого тренінгу - мотивація педагогів до особистісного та професійного розвитку, самовдосконалення, що є обов'язковою умовою реалізації компетентісного підходу в сучасній освіті. Під час тренінгу вчителі об'єднувались в групи, виконували завдання на логіку, малювали. Кожен вчитель отримав масу позитивних емоцій та вражень від такого тренінгу!

З нагоди вшанування Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту на Україні учні 7-9 класів КЗ "НСЗШ І-ІІ ступенів №11" переглянули тематичне відео.

 

Конкурс «Українське народознавство»

КЗ «НСЗШ І-ІІ ступенів №11» З метою підвищення рівня народознавчих знань школярів, сприянню формуванню національної культури, пізнання духовних та матеріальних надбань українського народу. Вчителем Водолагою Ю.С. було проведено конкурс «Українське народознавство» для учнів 4 класу.

Вітаємо!

Расскажите подробнее...

Протягом грудня 2019 року у міському Екоцентрі відбувся конкурс поробок серед учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів міста "Новорічна феєрія". На конкурсі було представлено 72 робити. Вихованка гуртка орігамі Ганзіна Ельвіра ЗОШ 11( керівник гуртка Задорожна Н. І.) виборола два третіх місця у номінаціях "Новорічна казка на підвіконні " та "Новорічне дерево".

До дня Соборності України учні з особливими освітніми потребами, що навчаються в 4 та 5 класах КЗ "НЗСШ І – ІІ ст. № 11" створили стінівку "Україна - єдина"

Расскажите подробнее...

22 січня 2020 р. у КЗ "НЗСШ І – ІІ ст. № 11" серед учнів 3-4 класів були проведені виховні години: "Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг".

Расскажите подробнее...

22 січня 2020 р. у КЗ "НЗСШ І – ІІ ст. № 11" відбулася урочиста лінійка з нагоди відзначення Дня Соборності України та проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Расскажите подробнее...

Наші екскурсії!

Расскажите подробнее...

 початкові класи КЗ "НЗСШ І – ІІ ст. № 11" потрапили в дивовижний і таємничий світ змій - найзагадковіших істот на нашій планеті. Діти насолодились різноманіттям, красою та граційністю змій, та іншими тваринами, дізнались багато нового у ході цікавої екскурсії, отримати незабутні враження.

Педагогічна рада

Расскажите подробнее...

Сьогодні 08.01.2020 р. у КЗ "НЗСШ І – ІІ ст. № 11" відбулось засідання педагогічної ради, де були розглянуті наступні теми:
Стан роботи педагогічного колективу над методичною темою "Гуманна педагогіка і соціалізація особистості громадського суспільства" . Доповідач: заступник директора з навчально-виховної роботи -Касьянова Ю.А.
Управління адаптацією учнів 1-их класів до умов навчання в школі І ступеню. Доповідач: вчитель початкових класів- Татарова І.М.
Партнерство родини і школи у формуванні творчого потенціалу та розвитку обдарованої дитини в умовах становлення інформаційного суспільства. Доповідачі: вихователь ГПД-Закревська А.М., асистент вчителя- Косова О.В., вчитель математики-Петрік Н.Б., педагог-організатор Гамзіна О.В.
Всі питання активно обговорювались, вчителя обмінювалися педагогічним досвідом.

07.01.2020 року КЗ "НЗСШ І – ІІ ст. № 11" прийняла участь у фестивалі обрядової пісні «Різдвяна зірка», який подарував гарний настрій та позитивні емоції.

Расскажите подробнее...

Зі святом!

Расскажите подробнее...

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Не обминув радісний, святковий настрій і КЗ "НЗСШ І – ІІ ст. № 11.
Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались!
До нас на свято завітав секретар Нікопольськой міської ради Саюк Олександр Іванович з поздоровленнями і подарунками!

Про повагу..

Бабуся і дідусь - це ті люди, які з самого народження люблять нас всім серцем.
Тож до Дня людей похилого віку в нашій школі
для молодших учнів було проведено виховну годину на тему: " Бабусині очі сповнені любові", під час якої учні писали слова вдячності своїм бабусям.
А учні старшої школи говорили на тему: "Поважаймо старість і словом, і ділом "

Дідух "Козацька ялинка"

28 вересня ми взяли участь у виставці національних символів України.
Нашою школою був представлений дідух "Козацька ялинка", саме тому, що раніше його використовували замість ялинки.

Батьківські збори

26 вересня у КЗ «НСЗШ І-ІІ ступенів №11» пройшли загальношкільні батьківські збори. Вони були присвячені початку 2019-2020 навчального року та підсумкам 2018-2019 навчального року.
Спочатку директор школи Симонищ Світлана Михайлівна розповіла присутнім про порядок закінчення навчального року та звітувала про діяльність школи та педагогічного колективу. Наголосила на необхідності тісної взаємодії школи та батьків і подякувала їм за допомогу та підтримку.
Світлана Михайлівна розповіла про спільну роботу педагогічного колективу та батьків щодо підвищення якості знань учнів, а також про важливість виховної роботи в школі та національно-патріотичного виховання.
Завгосп школи Величко Ірина Вікторівна звітувала про те що, у цьому навчальному році у школі було створено ресурсну кімнату, комп’ютерний клас та кабінет для першого класу з використанням інноваційних технологій.
Медична сестра Крапівна Катерина Андріївна розповіла детально про харчування та звернула увагу, що всі діти пройшли медичний огляд.

Наш Нікополь!

Лідерами учнівського самоврядування проведений виховний захід для учнів 1-4класів «Хай квітне наш рідний Нікополь!». Виставка малюнків і плакатів розкрила неповторну красу міста. Бібліотекар школи, Плющ Н.Г. провела пізнавальні бібліотечні уроки «Чим ми можемо допомогти рідному Нікополю», організувала тематичну виставку в шкільній бібліотеці «Перлина наше рідне місто». У классах пройшли інформаційно-просвітницькі години, конкурси художнього читання віршів та вікторини про рідне місто. Святкові заходи до Дня міста у нашій школі мають за мету допомогти дітям краще пізнати своє рідне місто, пройнятися його історією, культурою і духовністю.

Ми проти булінгу!

Cеред сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та третирування у міжособистісних стосунках підлітків, здійснюваних самими дітьми одне до одного.
Саме задля того щоб попередити булінг серед підлітків, у нашій школі 26 вересня для молодших школярів були проведені виховні години, під час яких була висвітлена інформація у вигляді пізнавальних мультфільмів «Стоп булінг». Серед учнів старшої школи проведений тренінг «Протидія булінгу», в якому вони виступили активними учасниками творчого процесу, де обговорювали та висвітлювали свої думки щодо цієї теми.

Інклюзивне навчання

Расскажите подробнее...

У нашій школі створено два інклюзивні класи. У четвертому класі навчається один хлопчик, а в п'ятому двоє діток. В інклюзивних класах вчитель та асистент працюють в тандемі. Однак вчитель більше працює на загал, але при цьому дає рекомендації та корегує процес навчання дітей з інклюзії. Тобто, надає допомогу асистенту, щоб діти з особливими потребами не відставали від звичайних дітей. Діти з особливими потребами навчаються практично за цією самою програмою, що і інші дітки, але щось їм вдається, а щось ні.
Активне впровадження інклюзивної освіти відбувається завдяки батькам, які підтримують, спонукають, співпрацюють разом з учителями та асистентами над вирішенням різних проблем.
В цьому році у нашій школі було створено ресурсну кімнату, яка облаштована магнітно-маркерною дошкою, мультимедійним проектором, ноутбуком та всім необхідним для ефективного навчання дітей з особливими потребами.

Про професії...

Расскажите подробнее...

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії — це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі.
Обрати професію, яка буде відповідати інтересам і нахилам особистості молодої людини – завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно, цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу і любові до певного виду професійної діяльності.
З метою сприяння професійному самовизначення молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користується попитом на ринку праці, в нашій школі 25 вересня пройшов День профорієнтації. Представником Нікополького центру професійної освіти Ворон Мариною Вікторівною був проведений тренінг «Моє майбутнє в моїх руках». Учні були активними учасниками, які висловлювали свою точку зору, щодо вибору професії, навчального закладу і ймовірності працевлаштування за обраною професійною діяльністю. Учні отримали рекомендації про шляхи правильного вибору професії, тому що він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

Тільки вперед!!!

"Завжди вперед!", саме під таким гаслом 20 вересня наша команда прийняла участь у X-ому відкритому Кубку "Воїнів-інтернаціоналістів" зі спортивного туризму.
Учні проявили спритність, витривалість, були активними, вчились працювати в команді та допомагати один одному.

Наші права!

"Кожна дитина має право знати свої права!" Учні пригадали, які права та обов'язки вони мають. Розглянули, які права порушуються в казках та склали усний журнал про права дитини. "Вивчай свої права та вчись ними користуватись!"

Наші спортивні змагання

"Про своє здоров'я дбай - бігай, повзай і стрибай", саме під таким гаслом сьогодні до Дня фізичної культури і спорту було проведено спортивні змагання для учнів 5-9 класів та "Веселі старти" для учнів 3-4 класів. Учні активно приймали участь у змаганнях та отримали нагороди за призові місця.

Цікаві зустрічі!

До нас завітала майстер спорту зі скелелазіння Біла Поліна Геннадіївна, яка розповіла учням про свою спортивну діяльність, про користь займатись спортом.
Серед наших учнів також є спортсмени, які досягли високих результатів у спортивній діяльності.
Провівши з учнями Всеукраїнський Олімпійський урок, ми занурились в історію Олімпійського руху, а також дізнались про досягнення відомих спортсменів України.

"Увага! Діти на дорозі!

В 11 школі стартував місячник " Увага! Діти на дорозі!"
Учні пригадали кольори світлофора: " Червоне - треба пам'ятати: іти не можна, слід чекати!", " Мигає жовте - не хвилюйся: уважним буть і приготуйся!", " Зелене: вітер, сніг чи злива - через дорогу йди сміливо!"
Закріпили правила безпеки на дорозі, адже найкращий спосіб зберегти своє життя на дорозі - дотримуватися правил дорожнього руху!

Зі святом!

2 вересня Сьогодні ми дружньо прийняли до 11 школи - першокласників, радісно привітавши їх з початком навчання у школі. А для учнів старших класів влаштували гру - квест. Бажаємо усім учням успіхів у навчанні.

24 квітня учні 2-4 класів взяли участь у шкільному етапі гри "Сокіл" ("Джура").

Маленькі козачата пройшли конкурс "Смуга перешкод". З великим задоволенням учні представили назву,девіз,емблему та прапор рою! Всі отримали багато позитивних емоцій та нагороди!

24.04 у КЗ"НСЗШ 11" до Дня цивільного захисту проведено :

Расскажите подробнее...

- єдину виховну годину " Чорнобиль- горе України";
- змагання санітарних дружин та естафети з ЦЗ(5-9 класи);
- естафети для 2-4 класів;
- радіогазета " Знати та вміти";
-повна евакуація .
Під час підведення підсумків було нагороджено учнів . У цей день кожен відпрацював навички евакуації та отримав нові необхідні знання!

Колектив КЗ "НСЗШ 11" долучився до всеукраїнської акції "За чисте довкілля".

Расскажите подробнее...

Завдяки спільним зусиллям територія нашої школи стала ще кращою!

"Щедра Масляна"

Расскажите подробнее...

Учні школи 11 зустріли перший день весни веселим ярмарком! Батьки разом з дітьми приготували смаколики та виступили у ролі продавців. Дякуємо всім за підготовку і якісну роботу!

Маленькі переможці!

Расскажите подробнее...

27 лютого 2019 року учні 2 класу перемогли у конкурсі " Зимові свята в Україні" і посіли почесне 2 місце. Щиро вітаємо наших талановитих учнів, батьків і вчителя Топоркову Тамару Іванівну.

Вітаємо!

Расскажите подробнее...

Учні 8,9 класів отримали дипломи і сертифікати за активну участь і перемоги у всеукраїнській олімпіаді від "Всеосвіти" з зарубіжної літератури. Вчитель Доброродня Марина Віталіївна вітала своїх талановитих учнів!

27 лютого, у передостанній зимовий день учениці школи 11 Тюхаєва Олена та Воронцова Віталіна прийняли участь у відбірковому турі міського конкурсу "Біла ворона".

Расскажите подробнее...

Віталіна заспівала веселу пісню, а Олена порадував всіх присутніх байками П. Глазового. Сподіваємось, що дівчата будуть у фіналі і з нетерпінням чекаємо результатів.

Вітаємо з перемогою!

Расскажите подробнее...

Вітаємо ученицю 9 класу КЗ НСЗШ №11" Стрєлкову Анастасію , яка зайняла почесне ІІ місце у ІV міському турнірі юних географів.

Бажаємо успіхів у навчанні та перемог!

Крути... Мужність і біль України

Расскажите подробнее...

25 січня 2019 року вчителі та учні СШ11 присвятили героям Крут. Крути - це мужність і біль України. Діти подивились фільм, провели обговорення і тематичні уроки з історії та української літератури, зробили висновок, що у житті завжди є місце для подвигу заради рідної країни - України. У школі була проведена акція - Підпиши прапор українському солдату.

Золоті руки

Расскажите подробнее...

Вітаємо учениць СШ 11 Ганзіну Ельвіру та Тюхаєву Олену, які посіли І та ІІ місце відповідно у міському екологічному конкурсі Замість ялинки - зимовий букет. Молодці дівчата!

Нові методи - цікавий урок

Расскажите подробнее...

На уроках зарубіжної літератури вчитель СШ 11Доброродня М.В. використовує різноманітні методи і прийоми, щоб стимулювати зацікавленість дітей у навчанні. У 6 класі було використано літературні родзинки до творчості письменника- кросенси,діти залюбки працюють з ними під час ознайомленням з твором.

Інсценування М.В.Гоголя

Расскажите подробнее...

У СШ 11 триває тиждень літератури. 23 січня учні інсценували твори М.В.Гоголя. Вчитель Доброродня М.В. приділяє велику увагу компетентнісному підходу у навчанні, використовує театралізацію творів для патріотичного виховання учнів, розвитку емоціольної сфери та культури учнів.

Тиждень зарубіжної літератури триває

Расскажите подробнее...

У СШ11 другий день триває тиждень зарубіжної літератури. Діти продовжують вивчати перлини світової літератури нестандартними та цікавими методами та прийомами. Малеча 5-6 класів змагалась у творчості читати вірші.

22 січня - День Соборності України

Расскажите подробнее...

22 січня - час єдності для всієї України. Учні СШ 11 присвятили цей день славетному історичному минулому нашої країни. Під час єдиного уроку учні переглянули документальний фільм про Соборність України, на уроках історії згадали про ключові події Української революції 1917-1921.

Тиждень зарубіжної літератури

Расскажите подробнее...

21 січня 2019 року у СШ11 стартував тиждень зарубіжної літератури. Розпочався тиждень уроком КВК у 5 класі "Пригоди Тома Сойєра". Молодий вчитель Доброродня М. В. організувала і провела цікаві заходи. Діти змагались у вікторинах , сценівках, за малюнками переказувати ,розгадували кросворд. Отримали задоволення і нові знання.

Діти відпочивають - вчителі працюють

Расскажите подробнее...

SWOT аналіз , тренінг, засідання Світового кафе під час зимових канікул допомагають педагогам СШ 11 підвищити свою професійну майстерність, знайти оптимальні форми і методи навчання молоді.

Новорічний калейдоскоп

Расскажите подробнее...

Під час  зимових канікул для учнів початкових класів школи було проведено "Новорічний калейдоскоп". Діти ознайомилися з історією зимових свят, інсценували уривок казки "Кіт у чоботях", здійснили зимову подорож, розгадуючи ребуси та кросворди.Зимові свята тривають! Але які ж свята без подарунків? Запрошуємо всіх до нашої майстерні! Подивіться, які гарні подарунки можна зробити своїми руками.

Різдвяна зірка

Расскажите подробнее...

Міський фестиваль Різдвяна зірка 07 січня 2019 року розкрив дітям красу українських новорічних традицій. Учні СШ11 залюбки долучились до різдвяної ходи і насододжувались справжньою різдвяною погодою.

Зимова казка

Расскажите подробнее...

03 січня 2019 року... Канікули тривають. Малеча СШ11 займалась зимовими казками, а старшокласники підготували матеріал для зимової маскувадьної сітки воїнам АТО.

Зимові канікули

Расскажите подробнее...

02 січня 2019, зимові канікули у розпалі. Підлітки СШ 11 вивчають новорічні традиції, змагаються з вчителями з тенісу і просто насолоджуються мандариновим січнем.

Новий Рік крокує у СШ11

Расскажите подробнее...

Новий рік уже прийшов до учнів СШ 11 чудовими святковими розвагами.Діти танцювали , співали , змагалися у спритності і раділи веселим зимовим канікулам і привітанням Діда Мороза та Снігуроньки 29 грудня 2018 року. З Новим Роком! З Новим щастям!

Свято наближається..

Расскажите подробнее...

 27 грудня 2018 року учні пільгових категорій СШ11 раділи Новорічній казковій виставі у Будинку дитячої творчості та смачним подарункам. Новий Рік ось зовсім близько! Для цього існують чарівні казки.

Шкільний атлет

Расскажите подробнее...

Породько Вадим, учень СШ 11, посів ІІ місце у відкритому чемпіонаті з легкої атлетики ДЮСШ "Електтрометалург". Молодець! Наші вітання! Вміє вчитися і спортом займатися!

Веселого Різдва!

Расскажите подробнее...

Колектив середньої загальноосвітньої школи №11 вітає всіх з початком Новорічних і Різдвяних свят! 

Динозаври на уроці...

Чим можна зайняти наприкінці семестру? Після вивчення теми Всесвіт, ми з "п'ятиклашками" вирішили дізнатися, що було на нашій планеті за багато мільйонів років тому назад. І дізналися!))) Що до нашої ери бігали, стрибали, плавали та літали різноманітні види динозаврів, які ми збирали з пазлів, малювали та навіть за допомогою сучасних 3D - методів оживили! Чи неправда круто почухати динозавру живіт, чи посадити його на палець? А чим займалися у цю робочу суботу ви?

Нові набори навчальних таблиць з історії та біології

Расскажите подробнее...

Вчителі СШ11 радіють новим отриманим наглядним посібникам та наочності з біології та історії.

День Святого Миколая

Расскажите подробнее...

Святий Миколай завітав до учнів СШ11. Діти раділи від подарунків і обіцяли бути чемними.

STEM на уроках природознавства.

Расскажите подробнее...

Як вам політ дитячої фантазії навколо Сонячної системи? Сьогодні , 17 грудня 2018 року, дві команди п'ятого класу СШ № 11 "Зоряні воїни" та "Сонячна система" створили та захистили проекти на тему "Наш дім - Сонячна система", а саме презентували з конструктора кораблі для космічної мандрівки, "фотозвіт" (малюнки) побаченних об'єктів та звіт про зроблену роботу. Мої астронавти долетіли до Сиріуса та навіть повоювали з марсіанами. 

Всеукраїнький тиждень права.

Расскажите подробнее...

Тиждень права у СШ11 закінчився для учнів школи спілкуванням з адвокатом Коптєвим С.Є. Підлітки від фахівця дізналися про значення прав і свобод людини і вмінням їх захищати .

Красота врятує світ.

Расскажите подробнее...

12 грудня учні СШ11 долучилися до чудового світу мистецтва у Будинку дитячої творчості на виставі Варвара краса - довга коса .

Ліквідатори ЧАЕС

Расскажите подробнее...

В житті кожної людини є місце для героїчних вчинків заради майбутнього. Сьогодні 12 грудня підлітки СШ11 пригадали на виховних годинах тих, хто власним життям захистив Україну від мирного атому - ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Діти зустрілися із співробітником Нікопольського краєзнавчого музею Мироненко В.М.

Замість ялинки...

Расскажите подробнее...

Незабаром новорiчнi свята, головним атрибутом якиx завжди була ялинка. Саме для того, щоб зберегти лiсовиx красунь , ми з дiтьми вирiшили провести екологiчну акцiю "Збережемо ялинку ". Малеча малюнками, старшi учнi пiдробками закликають не знищувати ялинки заради декiлькоx днiв свят, а милуватися ix природньою красою. Корисні екологічні знання надає вчитель біології і хімії Ободзинська Інна Сергіївна.

День Збройних Сил України

Расскажите подробнее...

День Збройних Сил України учні СШ 11 відзначили парубоцькими змаганнями " Ну-мо хлопці!" Хлопці мірялися силою, змагалися у спритності, демонстрували знання з військової історії.У гості до учнів завітали батьки, які служили у лавах Української армії, волонтери, що допомогають українському війську. Діти передали свої листівки воїнам і привітали зі святом.

Лекція у медичному коледжі.

Расскажите подробнее...

Старшокласники СШ11 05 грудня 2018 року відвідали просвітницький захід у медичному коледжі. Дитячий мультик і професійний підхід викладачів допомогли молоді вирішити дорослі питання у репродуктивній системі.

День місцевого самоврядування

Расскажите подробнее...

05 грудня 2018 року учні знайомилися з системою міського самоврядування, зустрілися з секретарем міської ради Саюком А.І. і привітали всих працівників міського самоврядування з професійним святом. 

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

Расскажите подробнее...

Берегти власне життя і надати допомогу , хто її потребує -ознака сучасної вихованої людини. Сьогодні, 03 грудня 2018 року старшокласники СШ 11 вчилися надавати першу допомогу разом з працівниками міської організації Червоний хрест Мальованою І.В. та Степаненко О.С. Діти отримали справжній урок гуманізму.

STEM триває...

Расскажите подробнее...

Що можна зробити за 45 xвилин, маючи тiльки папiр, олiвцi та дитячу фантазiю? Шостий клас змiг оформити та заxистити мiнi-проекти на теми: "Чому скисає молоко?", "Живi фiльтри" та "Корисний йогурт ".Вчтель біології Ободзинська І.С.

Батько української прози

Расскажите подробнее...

Компетентнісний підхід у навчанні - це навчання, яке іде пліч опліч з життям дитини. Українську літературу учні СШ 11 вивчають на сцені, під час спектаклів класиків літератури. 29 листопада підлітки взяли участь у міському літературному святі. Паутов Вадим, Тюхаєва Олена, Підопригора Воломимир завзято грали у спектаклі Пархомовий снідання . Гребенюк Дарія подарувала пісню на 240 річному ювілеї з дня нарожлення Квітки Основ*яненка. Підготувала учнів вчитель української мови і літератури Симонищ С.М.

Участь у "Колоску"

Расскажите подробнее...

А ми сьогоднi , 30  листопада 2018  року,писали "Колосок" разом із вчителем Ободзинською І.С. Вiдбувся традицiйний восени етап природничого конкурсу "Колосок осiннiй", в якому прийняли участь учнi 3,4, 6 та 9 класiв. Чекаемо на результати!

Школа запрошує майбутніх першокласників

Расскажите подробнее...

Увага!Талановитий вчитель початкових класів Татарова Інна Михайлівна продовжує набір учнів до першого класу 2019-2020 навчального року. Якість навчання, дружній колектив учнів , батьків і вчителів гарантовано.Щосуботи малеча готується до школи.

STEM на уроках біології у 6 класі

Расскажите подробнее...

А ви знаете, як рослини п’ють воду? Ось так! Ми з шостим класом провели експеримент з листками пекiнськоi капусти та баранинами, та наочно довели, до кожна жива клiтинка потребуе вологи.

Лист захиснику України

Расскажите подробнее...

Учні СШ 11 готують подарунки, обереги, листи для захисників Украіїни, воїнів АТО. Тепло, ніжність і щирість дітей і підлітків мають зберегти життя воїнів збройних сил України.

Міжнародний день людей з інвалідністю

Расскажите подробнее...

До Міжнародного дня людей з інвалідністю учні СШ11 на класних годинах 28 листопада вчилися творити добро разом і подавати руку допомоги. Учні 9 класу провели круглий стіл Ти знаєш, що ти людина.

Молодь обирає здоровий спосіб життя!

Расскажите подробнее...

Учні СШ 11 взяли участь 29 листопада 2018 року у міському фестивалі Мододь обирає здоров*я. Підлітки поділилися своїм досвідом і бажанням бути здоровими з однолітками міста.

SТЕМ на уроках біології в 6 класі

Расскажите подробнее...

Як урiзноманiтнити звичайнi уроки бiологii? Ми разом з учнями шостого класу протягом мiсяця вирощували зачiску для трав’янчика Жорiка, спостерiгаючи за пророщуванням насiння та основними ознаками живого- живлення, диxання , рiст та розвиток.

Нікопольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги :

Расскажите подробнее...

Міністерство інформаційної політики, Міністерство освіти і науки та Міністерство юстиції об'єдналися із неурядовими організаціями, представниками громадянського суспільства, щоб розробити Загальнодержавну програму з освіти у сфері прав людини. Загалом в Україні населення недостатньо поінформоване про права людини, не вистачає фахівців, які можуть навчити українців правильно розуміти свої права, і взагалі немає системи безперервної освіти, де б держава розуміла, через які саме предмети і яким чином впроваджуються знання про права людини. Переважна більшість населення не повному обсязі знають повний перелік своїх прав та звідки вони походять. На сьогоднішній день проводиться національне дослідження з питань освіти в сфері прав людини в початковій та середній школах та в подальшому планується поширення цих результатів на національному рівні.

 

Головний спеціаліст Нікопольського МЦ з надання БВПД             Володимир Чернишов

17.01.2018

      За інформацією звертатися до Нікопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за тел..68-75-40; 68-75-23; 0661773774.

Заходи щодо правил дотримання техніки безпеки під час навчально-виховного процесу,позашкільної діяльності та у вільний час

Расскажите подробнее...

Для учнів школи проведено позапланові інструктажі з техніки безпеки, обговорено правила поводження при виявлені підозрілих або вибухонебезпечних предметів. Проведена оперативна нарада з трудовим колективом щодо алгоритму дій працівників у разі виявлення підозрілих предметів.

До Міжнародного дня людей з обмежеными можливостями для учнів 1-9 класів ЗОШ√11 проведено виховну годину "Добро лікує душу! ".

Расскажите подробнее

для учнів групи продовженого дня школи √11 проведено гру "Чарівний світ розмальовок"

Расскажите подробнее

Please reload