Кадровий склад
КЗ “Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 11»
Скачати
Матеріально-технічне забезпечення КЗ «НСЗШ І-ІІ ст № 11»
Забезпечення приміщеннями навчального призначення,іншими
приміщеннями, спортивними майданчиками
Скачати
СТАТУТ
КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НІКОПОЛЬСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ № 11
Скачати
Результати моніторингу якості освіти за 2021-2022 навчальний рік
Скачати
Річний звіт КЗ «НСЗШ І-ІІ ст № 11»
за 2020-2021 навчальний рік
Скачати
Структура та органи управління
КЗ «НСЗШ І-ІІ ст. № 11»
Структура закладу
Всього в школі – 8 класів
Основна школа – 5 класів ( 5- 9)
Початкова школа - 3 класи (1 - 3)
Мова освітнього процесу- українська
Ліцензований обсяг – 200 осіб
Фактично навчаються – 158 учнів
Управлінські органи в навчальному закладі
З метою оптимізацїї управління життєдіяльністю школи створюють органи управління, діяльність яких дає змогу враховувати потреби учасників навчально-виховного процесу..
До структури управлінських органів у школі належать:
— органи колегіального управління школою (конференція, рада школи, педагогічна рада, нарада при директорі, його заступнику);
— адміністрація школи (директор, його заступник з навчальної- виховної, господарської роботи);
— органи громадського самоврядування (учнів ), учителів (профком, методична рада), батьків ( рада школи, батьківський комітет).
Органи колегіального управління школою
Органами колегіального управління школою є конференція, рада школи, педагогічна рада, нарада при директорі, його заступника. їх діяльність координується залежно від потреб колективу і завдань школи.
Конференція є вищим колегіальним органом громадського самоврядування школи . Скликається радою школи один раз на рік.
Статут школи — сукупність нормі правил життя колективу з урахуванням його особливостей і перспектив розвитку.
Рада школи — орган колегіального управління шкільними справами, вирішення найважливіших питань щодо удосконалення навчально-виховного процесу.
Педагогічну рада - розглядає складні питання організації навчального процесу, підвищення кваліфікації та професійної майстерності педагогів. До її складу входять учителі, вихователі груп подовженого дня, адміністрація школи. Очолює її директор школи.
Нарада при директорі використовуються для вирішення термінових питань, пов'язаних з організацією навчально-виховного процесу (аналізу успішності учнів, дисципліни в школі, для організації позакласної діяльності).
Нарада при заступникові директора розглядаює поточні проблеми, що стосуються їх адміністративної компетенції. Періодичність проведення визначається планом роботи школи.
Управлінська діяльність адміністрації закладу
Управління сучасною школою є складною системою з багатьма внутрішніми взаємозв'язками. Його ефективність багато в чому залежить від правильного розподілу обов'язків в адміністрації школи, до якої належать директор, заступники з навчально- виховної роботи, завгосп.
Директор закладу. Діяльність регламентується Положенням про загальноосвітній навчальний заклад і техніки безпеки, забезпечення гігієни праці учнів і вчителів.
Заступник директора з навчально-виховної роботи. Організовує і контролює процес навчання школярів, їх загальноосвітню і трудову підготовку, всебічний розвиток і поведінку.
Завгосп. Відповідає за збереження шкільних приміщень і майна, за матеріальне забезпечення навчального процесу, санітарний стан школи, протипожежну охорону, правильну організацію роботи обслуговуючого персоналу.
Органи громадського самоврядування
З метою демократизації управління, налагодження зворотного зв'язку, поточного коригування управлінських рішень у навчальному закладі діють органи громадського самоврядування учнів (учнівський комітет школи (класу), учителів (профспілковий комітет, методична рада), батьків (батьківський комітет школи (класу), повноваження яких визначає статут школи. Вони є дієвим засобом формування громадської думки, сприяють діалогізації взаємин з адміністрацією.
Учнівський комітет школи (класу). Він є найавторитетнішим органом учнівського самоврядування, склад якого обирають на учнівських зборах школи (класу)..
Профспілковий комітет. Відповідно до законодавства персонал школи (педагогічний, адміністративно-господарський, медичний, навчально-допоміжний, обслуговуючий) має право вільно об'єднуватись у профспілки. Адміністрація школи погоджує з профспілковим комітетом штатний розклад, навчальне навантаження, умови праці персоналу, укладає угоди про охорону праці, повідомляє про скорочення робочих місць (не менш ніж за три місяці).
Методична рада. Є колегіальним органом педагогічних працівників, обов'язки якого — сприяти розвитку та удосконаленню методики навчально-виховного процесу, професійної майстерності і творчого зростання вчителів і вихователів.
Батьківський комітет школи (класу). Є органом батьківського самоврядування, склад якого обирають на батьківських зборах. Метою його діяльності є сприяння виконанню статутних завдань школи, забезпечення єдності педагогічних вимог до учнів та надання допомоги сім'ї у вихованні й навчанні дітей.